Teenused ja tooted

Naftarafineerimistehase asukoht hakkab olema Sillamäe sadamas

Naftarafineerimistehase Jukonoil asukoht hakkab olema Sillamäe sadamas (Silport). Tootmispinnaks saab olema 72 hektarit. Sillamäe sadam on Venemaa suhtes lähim EV sadam.

Eesti territooriumil 25 km kaugusel EL-i ja Venemaa vahelisest piirist paikneva sadama asukoht loob kõik vajalikud eeldused selle efektiivseks kasutamiseks jaotuskeskusena, kus teostatakse Euroopa, USA, Venemaa, ühise majandusruumi (Единое экономическое пространство, ЕЭП), SRÜ, Kagu-Aasia ja kõikide teiste maailma riikide vahel liikuvate koormade ja erilaadsete kaupade ümberlaadimist. See on EL-i kõige idapoolseim süvaveesadam, mis on valmis vastu võtma läbi Taani väinade Läänemerre sisenevaid ükskõik milliseid suurimaid laevu.

Sillamäe tolli vabatsoon (0% makse ja lõive) koosmõjus Eesti liberaalse maksupoliitikaga loovad soodsaima ärikeskkonna nii rahvusvaheliseks kaubanduseks kui ka kaubatootmiseks otse Sillamäe sadama tolli vabatsooni territooriumil.

Head usaldusväärsed suhted Sillamäe linnavalitsusega ning linna territooriumil asuvate tööstusettevõtetega soodustavad heatahtlikke ja positiivseid suhteid tööstussektori ja linna elanike vahel.

üürikorterid Kadriorus

Partners